Logo ASH DOM Jistebník Logo ASH DOM Jistebník

Štramberský krpál 2013

Vážení hudební přátelé,

V loňském roce 2012 oslavil Dechový orchestr ve Štramberku 100 let od svého založení. U této příležitosti jsme uspořádali velmi úspěšný festival dechových orchestrů Štramberský Krpál 2012.
Na své si přišli muzikanti i diváci a festival Štramberský Krpál byl mnohými označován za jeden z nejzdařilejších. Přispěla k tomu nejen jakási volnost a netradičnost, ale i výtečné a početné publikum, krásné prostředí našeho městečka a v neposlední řadě dobré jídlo a pití.
Pravidelně všichni hráváme na různých seriozních festivalech a setkáních. Právě tato uniformita většiny akcí nás vedla k tomu, abychom se pokusili uspořádat setkání hudebníků z okolí v ne zcela vážném duchu. Jelikož je městečko Štramberk rozloženo v nádherném kopcovitém terénu s výhledem do kraje, využijeme této jedinečnosti v průvodu orchestrů ?do vrchu?. Na jeho konci bude následovat krátký Monsterkoncert a koncertní pásmo všech účastníků.
Festival je pojat především jako setkání hudebníků, příležitost poznat se, potkat staré známé a společně si zahrát. Přidejte se k nám a nenechte si ujít krásně strávený den v našem malebném městečku.
Zveme Vás tímto na 2. ročník festivalu Štramberský Krpál 2013.
Festival se uskuteční v sobotu 21. 6. 2013 ve Štramberku.
Těšíme se na setkání!
Za Dechový orchestr Štramberk
Mgr. Ondřej Šimíček


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2]
1 2 3 4 5
| Autor: Ondřej Fries | Vydáno dne 25. 05. 2013 | 4329 přečtení | Počet komentářů: 3507 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
 
Symphonic Emotions
Anketa
Líbí se Vám naše nové CD Symphonic Emotions? Hlasujte v naší anketě.
Instagram
RSS
Zásady ochrany osobních údajů Používejte bezpečné a bezchybné prohlížeče, nepoužívejte Internet Explorer! Používejte bezpečné a bezchybné prohlížeče, nepoužívejte Internet Explorer! Redakční systém phpRS. www.supersvet.cz SvetHostingu.cz Webdesign: primaweb.cz